Společnost zahájila vlastní vydavatelskou činnost v roce 1997, kdy vydala první číslo titulu Nové bydlení, který si během let vydobyl přední pozici mezi periodiky o bydlení. Do současného portfolia vydávaných titulů patří dále speciály Přehled dřevostaveb a Atlas ukázkových rodinných domů a bytů.

Grafické oddělení kromě časopisů připravuje a zpracovává pro naše zákazníky další tiskoviny, jako reklamní a propagační tiskoviny, brožury, publikace, vizitky, letáky a tiskopisy. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby, od redakčního zpracování, grafického návrhu, zajištění tisku a knihařského zpracování, až po dodání na místo určení.


Nové bydlení

Časopis s nejširší nabídkou a přehledem bytů, bytových a rodinných domů a pozemků pro výstavbu pokrývající celé území České republiky. Již od roku 1997 časopis mapuje realizované i plánované developerské projekty. Vychází čtyřikrát ročně - na jaro (duben), v létě (červen), na podzim (září) a v zimě (listopad).

 

               

Atlas zeleného bydlení

První ucelený přehled realizovaných vzorových domů a bytů v České republice přinášel seznam míst, kde je možné navštívit a prohlédnout si vybraný dům nebo byt. Vycházel jednou ročně v říjnu nebo jako příloha čtvrtletníku NOVÉ BYDLENÍ. Od roku 2011 vycházel pod názvem Atlas zeleného bydlení, později Přehled zeleného bydlení a byl zaměřen na nízkoenergetické a pasivní stavby.

 

Přehled dřevostaveb

Speciál věnovaný montovaným dřevostavbám a srubovým domům pravidelně přináší přehled jejich nabídky na území České republiky. Rovněž seznamuje s nejnovějšími trendy v oblasti ekologického bydlení. Vychází jednou ročně v únoru nebo jako příloha časopisu NOVÉ BYDLENÍ.  

Domino

Lifestylový magazín Domino vycházel v cyklech jaro/léto a podzim/zima a představoval ojedinělý katalog nových produktů, trendů, služeb. Zároveň pravidelně přinášel široké veřejnosti atraktivní formou přehled novinek pro nadcházející období. Kromě klasické distribuční sítě bylo aktuální číslo magazínu Domino zdarma dostupné v elektronické podobě.