Zkušený tým redaktorů a editorů je připraven plně poskytnout své schopnosti a dlouholeté zkušenosti ve prospěch zákazníka. Ať již se jedná o komplexní zajištění redakčních služeb na klíč, jednorázovou činnost, copywriting, či odborné poradenství. Velikost zakázky ani typ média (internet, tištěné materiály) u nás nehrají roli.

Profesionálně zpracované texty budou nejenom gramaticky, terminologicky a stylisticky čisté, ale rovněž srozumitelné a čtivé. Naše texty cílovou skupinu čtenářů neodradí a u marketingových sdělení zvýší jejich dopad. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho představy a požadavky.

BusinessInfo.cz

Oficiální portál pro podnikání a export, který je provozovaný vládní agenturou CzechTrade a jehož gestorem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Portál si klade za cíl zjednodušit zejména malým a středním podnikatelům orientaci v informacích a službách poskytovaných státní správou.

NEXUS GROUP zajišťoval od roku 2001 do roku 2013 pro portál BusinessInfo.cz komplexní redakční služby včetně přípravy obsahu portálu.

Nové bydlení

Internetové stránky k časopisu s nejširší nabídkou a přehledem bytů, bytových a rodinných domů a pozemků pro výstavbu pokrývající celé území České republiky. Již od roku 1997 časopis mapuje realizované i plánované developerské projekty. Vychází čtyřikrát ročně - na jaro (duben), v létě (červen), na podzim (září) a v zimě (listopad).

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Zpracování struktury internetových stránek Ministerstva pro místní rozvoj ČR, jeho realizace a správa v letech 2006 až 2008.

YOUR EUROPE

Vytváření textů pro průvodce podnikání v Evropě s názvem YOUR EUROPE.

Souhrnné teritoriální informace

Souhrnná teritoriální informace je tímto způsobem zpracovávána cca pro 200 zemí.

Tématické přílohy v týdeníku Euro

Kompletní zpracování měsíční tématické přílohy.

      

Tématické přílohy v týdeníku Profit

Kompletní zpracování měsíční tématické přílohy.

       

MVV EPS s.r.o.

Zpracování výročních zpráv a marketingových materiálů firmy.